Opinie pacjentów

Chciałam wyrazić ogromne słowa uznania dla Pani Aldonki. Nawet nie marzyłam, że uda mi się osiągnąć tak spektakularny wynik. Schudłam już ponad 20 kilogramów. Do tej pory próbowałam różnych diet, ale kończyło się to zaledwie 3-4 kilogramowym spadkiem wagi. I niestety zawsze wracałam do punktu wyjścia. Teraz, po raz pierwszy czuję się cudownie sama ze sobą. Jeszcze raz baaaaaardzo dziękuje. :)

Izka

Poznaj inną historię

Dieta odmieniła moje życie

Poza problemem z wagą, odczuwałam również inne dolegliwości, takie jak bóle brzucha, wahania poziomu cukru we krwi. Borykałam się również z problemami hormonalnymi. Do Pani Aldony trafiłam w czerwcu. Coraz cieplejsze dni i lżejsze ubrania sprawiły, że postanowiłam odwiedzić dietetyka. Jednak to nie był jedyny powód.

czytaj więcej

W końcu trzeba schudnąć !!!

  • Cezary
  • 40 kg w 8 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 02 stycznia, 2017

Myśl o wizycie u dietetyka chodziła mi po głowie już od dłuższego czasu. Waga 154 kg przerażała.I kiedy tylko Pani Aldona została mi polecona, nie zawahałem się zadzwonić.

 

Pierwsza wizyta

Mile wspominam wizytę u Pani Aldony. Już na pierwszym spotkaniu dowiedziałem się co robię źle oraz jak mam zorganizować swoje żywienie, aby odchudzanie się powiodło. Po tygodniu odebrałem jadłospis i przystąpiłem do walki ze zbędnymi kilogramami.

Praca z dietą

Dieta okazała się bardzo przystępna w stosowaniu. Była dokładnie tak skomponowana jak omówiliśmy to na pierwszej wizycie. Godziny i rodzaj posiłków był odpowiednio dobrany do trybu dnia, ale przede wszystkim nie chodziłem głodny. W 8 miesięcy schudłem bez większych wyrzeczeń 40 kilogramów!. Pracuję dalej z dietą, spotykam się z Panią Aldoną na wizytach kontrolnych. Czuję się rewelacyjnie i polecam każdemu spotkania z super Panią dietetyk.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Aldony Kopczyńskiej, z poradni Dobry Dietetyk w Mińsku Mazowieckim

 

Pan Cezary to bardzo zdeterminowany i pogodny Pacjent. Regularnie przychodził na wyznaczone wizyty i stosował się do diety. Nie żył marzeniami, On je realizował. Jestem dumna z Pana Cezarego i gratuluję Mu z całego serca wytrwałości i pięknych efektów.

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe