Opinie pacjentów

Kilka miesięcy temu, nie mogłam na siebie spojrzeć w lustrze, z każdym dniem czułam jak przybywają mi kilogramy, o założeniu obcisłych ubrań mogłam tylko pomarzyć, nie mogłam powstrzymać apetytu, zazdrościłam koleżankom pięknej figury. Ta cała sytuacja przygniatała mnie coraz bardziej, zaszywałam się w domu, nie odwiedzałam przyjaciół, straciłam ochotę na życie. Nadwaga stała się dla mnie koszmarem. Pewnego dnia coś się zmieniło. Wewnętrzny głos przemówił: „wstań i zrób coś z tym , nie możesz tak się pogrążać, zamykać w sobie, ...

Monika

Poznaj inną historię

Warto walczyć o zdrowie i dobre samopoczucie

Moje problemy z otyłością trwały już bardzo długo. Próbując temu zaradzić stosowałam różne diety, od tych przeczytanych w gazetach, po te znalezione w internecie i polecone od znajomych. Niestety efekt zawsze był taki sam, chudłam, a potem waga wracała. Efekt ,,JO-JO” pojawiał się zawsze. Zmęczona wszystkimi modnymi dietami postanowiłam w końcu udać się po pomoc do specjalisty.

czytaj więcej

W końcu trzeba schudnąć !!!

  • Cezary
  • 40 kg w 8 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 02 stycznia, 2017

Myśl o wizycie u dietetyka chodziła mi po głowie już od dłuższego czasu. Waga 154 kg przerażała.I kiedy tylko Pani Aldona została mi polecona, nie zawahałem się zadzwonić.

 

Pierwsza wizyta

Mile wspominam wizytę u Pani Aldony. Już na pierwszym spotkaniu dowiedziałem się co robię źle oraz jak mam zorganizować swoje żywienie, aby odchudzanie się powiodło. Po tygodniu odebrałem jadłospis i przystąpiłem do walki ze zbędnymi kilogramami.

Praca z dietą

Dieta okazała się bardzo przystępna w stosowaniu. Była dokładnie tak skomponowana jak omówiliśmy to na pierwszej wizycie. Godziny i rodzaj posiłków był odpowiednio dobrany do trybu dnia, ale przede wszystkim nie chodziłem głodny. W 8 miesięcy schudłem bez większych wyrzeczeń 40 kilogramów!. Pracuję dalej z dietą, spotykam się z Panią Aldoną na wizytach kontrolnych. Czuję się rewelacyjnie i polecam każdemu spotkania z super Panią dietetyk.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Aldony Kopczyńskiej, z poradni Dobry Dietetyk w Mińsku Mazowieckim

 

Pan Cezary to bardzo zdeterminowany i pogodny Pacjent. Regularnie przychodził na wyznaczone wizyty i stosował się do diety. Nie żył marzeniami, On je realizował. Jestem dumna z Pana Cezarego i gratuluję Mu z całego serca wytrwałości i pięknych efektów.

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe