Opinie pacjentów

Polecam wszystkim którzy chcieliby sie pozbyć zbędnych kilogramów :) Pani Aldona - super. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Dieta dobrana indywidualnie z uwzględnieniem ulubionym produktów. Polecam :)

Agnieszka

Poznaj inną historię

Kiedy w kwietniu waga pokazała 120 kg, stwierdziłem, że najwyższy czas coś ze sobą zrobić

Kiedy w kwietniu waga pokazała 120 kg, stwierdziłem, że najwyższy czas coś ze sobą zrobić. Kolejna próba napawała mnie strachem, więc uznałem, że lepiej będzie, jeżeli tym razem udam się do dietetyka. Przeszukałem Internet w poszukiwaniu właściwego specjalisty i tak trafiłem do Pani Aldony.  

czytaj więcej

W końcu trzeba schudnąć !!!

  • Cezary
  • 40 kg w 8 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 02 stycznia, 2017

Myśl o wizycie u dietetyka chodziła mi po głowie już od dłuższego czasu. Waga 154 kg przerażała.I kiedy tylko Pani Aldona została mi polecona, nie zawahałem się zadzwonić.

 

Pierwsza wizyta

Mile wspominam wizytę u Pani Aldony. Już na pierwszym spotkaniu dowiedziałem się co robię źle oraz jak mam zorganizować swoje żywienie, aby odchudzanie się powiodło. Po tygodniu odebrałem jadłospis i przystąpiłem do walki ze zbędnymi kilogramami.

Praca z dietą

Dieta okazała się bardzo przystępna w stosowaniu. Była dokładnie tak skomponowana jak omówiliśmy to na pierwszej wizycie. Godziny i rodzaj posiłków był odpowiednio dobrany do trybu dnia, ale przede wszystkim nie chodziłem głodny. W 8 miesięcy schudłem bez większych wyrzeczeń 40 kilogramów!. Pracuję dalej z dietą, spotykam się z Panią Aldoną na wizytach kontrolnych. Czuję się rewelacyjnie i polecam każdemu spotkania z super Panią dietetyk.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Aldony Kopczyńskiej, z poradni Dobry Dietetyk w Mińsku Mazowieckim

 

Pan Cezary to bardzo zdeterminowany i pogodny Pacjent. Regularnie przychodził na wyznaczone wizyty i stosował się do diety. Nie żył marzeniami, On je realizował. Jestem dumna z Pana Cezarego i gratuluję Mu z całego serca wytrwałości i pięknych efektów.