Opinie pacjentów

Chciałam wyrazić ogromne słowa uznania dla Pani Aldonki. Nawet nie marzyłam, że uda mi się osiągnąć tak spektakularny wynik. Schudłam już ponad 20 kilogramów. Do tej pory próbowałam różnych diet, ale kończyło się to zaledwie 3-4 kilogramowym spadkiem wagi. I niestety zawsze wracałam do punktu wyjścia. Teraz, po raz pierwszy czuję się cudownie sama ze sobą. Jeszcze raz baaaaaardzo dziękuje. :)

Izka

Poznaj inną historię

Zmiana nawyków żywieniowych – klucz do osiągnięcia spektakularnego efektu

Na wizytę zdecydowałam się, ponieważ z otyłością borykałam się już od dłuższego czasu i oprócz tego, że nie byłam zadowolona z wyglądu, to czułam ogromną potrzebę zmiany nawyków żywieniowych. Na stałe mieszkam poza granicami Polski, ale czas urlopu staram się spędzać z Rodziną w Polsce. Z Panią Aldoną spotkałam się właśnie podczas mojego wakacyjnego pobytu w Siedlcach i uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :-)

czytaj więcej

Warto walczyć o zdrowie i dobre samopoczucie

  • Kobieta
  • 17 lipca, 2015

Moje problemy z otyłością trwały już bardzo długo. Próbując temu zaradzić stosowałam różne diety, od tych przeczytanych w gazetach, po te znalezione w internecie i polecone od znajomych. Niestety efekt zawsze był taki sam, chudłam, a potem waga wracała. Efekt ,,JO-JO” pojawiał się zawsze. Zmęczona wszystkimi modnymi dietami postanowiłam w końcu udać się po pomoc do specjalisty.

Pierwsze spotkanie

Na pierwszej wizycie Pani Aldona zebrała dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny, a także wyjaśniła mi w jaki sposób popełniane błędy ,,odbijają” się na moim zdrowiu, a także wadze. Dowiedziałam się jak będzie wyglądać moja kuracja odchudzająca i że wcale nie muszę się głodzić. Dodatkowo ciężko było mi uwierzyć, że znajdę czas na 5 posiłków dziennie i że będę jeść więcej a schudnę??

Dieta idealna dla mnie

Wszystkie moje obawy jednak minęły po 1 miesiącu kuracji. Pani Aldona ułożyła mi dietę zgodną z moimi upodobaniami żywieniowymi, dzięki której nie byłam głodna, a także idealnie wpasowała się ona w mój plan dnia. Masa ciała spadała, a ja nie mogłam się nadziwić. Dieta przygotowana przez Panią Aldonę zasmakowała także mojemu mężowi, który zaczął razem ze mną dbać o swoje zdrowie poprzez zmniejszanie swojej masy ciała. Motywowaliśmy się wzajemnie, jeździł ze mną na wizyty kontrolne i pomagał mi w obowiązkach domowych.

Teraz czuję się cudownie

Kiedy po 2 miesiącach stosowania diety byłam już o 10 kg chudsza znajomi nie mogli się nadziwić. Ubrania były zdecydowanie za duże, co bardzo mnie cieszyło. Ostatecznie po 9-miesięcznej kuracji odchudzającej jestem lżejsza o 28,5 kg i mniejsza o kilka rozmiarów. Nie jestem w stanie uwierzyć, że poprzedni rozmiar należał do mnie. To niesamowite jak cała ta cudowna przemiana wpłynęła na moje samopoczucie. Raz, że dzięki temu, że zdrowo się odżywiam, czuje się lżej i zdrowiej, dwa, że wreszcie noszę obcisłe ubrania czując się w nich atrakcyjnie! Obecnie wchodząc do sklepu nie spoglądam już tylko na ubrania, które mi się podobają, ale przymierzam je i kupuję, a następnie w nich chodzę, ciesząc się i uśmiechając do siebie, że tak dużo osiągnęłam z pomocą Pani Aldony!!! Poradnię Dobry Dietetyk gorąco polecam wszystkim, którzy wreszcie chcą coś zmienić w swoim życiu! Warto walczyć o zdrowie i dobre samopoczucie!

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Aldony Kopczyńskiej z poradni Dobry Dietetyk w Siedlcach

Pani Anna jest osobą ambitną i zdyscyplinowaną. Zawsze przyjeżdżała na wyznaczone terminy wizyt oraz aktywnie współpracowała. Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona z miesiąca na miesiąc osiągała kolejne sukcesy. Należy pochwalić też dużą mobilizację Pani Anny i fakt, iż potrafiła sobie poradzić ze wszelkimi przeciwnościami typu brak czasu i zajmująca praca. Pani Anno za te 28,5 kg i całkowitą zmianę nawyków żywieniowych należą się Pani WIELKIE GRATULACJE !!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe