Opinie pacjentów

Polecam Panią Aldonę! Zaproponowany jadłospis jest wyśmienity, przynosi efekty. Pani Aldona jest bardzo sympatyczną osobą. Polecam wszystkim!

Ewelina

Poznaj inną historię

Dieta odmieniła moje życie

Poza problemem z wagą, odczuwałam również inne dolegliwości, takie jak bóle brzucha, wahania poziomu cukru we krwi. Borykałam się również z problemami hormonalnymi. Do Pani Aldony trafiłam w czerwcu. Coraz cieplejsze dni i lżejsze ubrania sprawiły, że postanowiłam odwiedzić dietetyka. Jednak to nie był jedyny powód.

czytaj więcej

Zmiana nawyków żywieniowych – klucz do osiągnięcia spektakularnego efektu

  • Ewelina (30 lat), Siedlce
  • 30 kg w 1 rok
  • Kobieta
  • 02 stycznia, 2017

Na wizytę zdecydowałam się, ponieważ z otyłością borykałam się już od dłuższego czasu i oprócz tego, że nie byłam zadowolona z wyglądu, to czułam ogromną potrzebę zmiany nawyków żywieniowych. Na stałe mieszkam poza granicami Polski, ale czas urlopu staram się spędzać z Rodziną w Polsce. Z Panią Aldoną spotkałam się właśnie podczas mojego wakacyjnego pobytu w Siedlcach i uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :-)

Pierwsza spotkanie z dietetykiem

Po przeprowadzeniu wywiadu żywieniowego, Pani Aldona wytłumaczyła mi, jakie błędy żywieniowe popełniam i jak one rzutują na moje problemy z otyłością. Zaznaczyła również, że choćby dieta była najlepsza, muszę jej przestrzegać i bez mojego zaanagażowania nie schudnę. Ta jedna, szczera rozmowa wystraczyła, abym pełna zapału i wiary w sukces rozpoczęła walkę ze zbędnymi kilogramami.

Czas pracy z dietą

Od tego spotkania, z moim Dietetykiem miałam kontakt jedynie wirtualny, przez facebooka. Mogłam zwrócić się z każdym problemem, prosić o poradę i zawsze otrzymałam odpowiedź. Pomimo, że nie spotykałyśmy się na wizytach kontrolnych, to nie czułam się osamotniona. Z wagi 93 kg w przeciągu pół roku schudłam do 70 kg, czyli 23 kg. Przez kolejne miesiące schudłam jeszcze 7 kg. Oprócz stosowania diety, ćwiczyłam kilka razy w tyg. Dieta była prosta, szybka w przygotowaniu, smaczna i nie chodziłam głodna. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i osiągnęłam sukces, czuję się po prostu rewelacyjnie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Aldony Kopczyńskiej z poradni Dobry Dietetyk w Siedlcach

Pani Ewelina to zdeterminowana, pełna życia i optymizmu kobieta. Wykorzystała czas tak jak należy, skorzystała ze wszystkich wskazówek, które jej udzieliłam. Nie rozczulała się nad sobą, marzenia o pięknej sylwetce urzeczywistniała każdego dnia, stosując dietę i ćwicząc. Otwarta osoba, nie wstydziła się do mnie napisać, zapytać. Postawa Pani Eweliny ogromnie mi zaimponowała, jestem z Niej bardzo dumna!.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe