12 Kwie

Nowa usługa w aquaparku: Profesjonalne porady dietetyczne

Już niebawem Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia – Dobry Dietetyk uruchomi w ostrołęckim aquaparku specjalistyczną poradnię dietetyczną. Dzięki temu klienci Parku Wodnego „Aquarium” będą mogli skorzystać z profesjonalnej opieki dietetyka specjalizującego się w problematyce nadwagi oraz żywieniowego leczenia chorób metabolicznych.

Brak wtyczki Flash. Pobierz najnowszą wersję Adobe Flash Player:
Zdobądź Adobe Flash Player

Aquapark to miejsce, gdzie ludzie dbają o swoje zdrowie i kondycję. Stawiamy na zdrowy styl życia. W ramach rozszerzonego zakresu usług zaproponujemy naszym klientom kilka pomysłów na to, jak zadbać o siebie, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe. Panie, które są ekspertami w tej dziedzinie będą dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami w tym zakresie – powiedział nam Mariusz Mierzejewski, dyrektor Parku Wodnego „Aquarium”.

Uruchomiona przy aquaparku poradnia, rekomendowana przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i PromocjiZdrowia – Dobry Dietetyk, prowadzona będzie pod nadzorem Aldony Kopczyńskiej, dietetyka klinicznego i Mirosławy Nawłoka, psychodietetyka. W ramach funkcjonowania poradni prowadzony będzie także szeroki zakres działań promocyjnych, podczas których pacjenci będą mogli skorzystać m.in. z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, uzyskania informacji na temat prawidłowego wykonywania badań laboratoryjnych, bezpłatnych badań masy i składu ciała wraz z dokładnym raportem czy udziału w ciekawych wykładach i prelekcjach.

Ponadto nowo otwarta poradnia dietetyczna specjalizować się będzie także w żywieniu dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży a także osób aktywnych sportowo.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ostrołęki na indywidualne porady dietetyczne, podczas których przeprowadzimy dokładne wywiady żywieniowe, łącznie z analizą zdrowia. Po takim spotkaniu każdy z pacjentów otrzyma indywidualny program żywieniowy uwzględniający miesięczny jadłospis – mówi Joanna Kopczyńska, dietetyk kliniczny>

Wszelkie informacje o terminach spotkań można będzie znaleźć na stronie aquaparku pod adresem www.basen.ostroleka.pl lub na stronie www.dobrydietetyk.pl 

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe