Opinie pacjentów

Pani Dietetyk wiec co robi, co mówi, konkret :-) dieta świetna - prosta i niedroga. Chudnę, nie jestem głodna i bardzo dobrze się czuję. Jak najbardziej polecam :-)

Ania

Poznaj inną historię

Kiedy w kwietniu waga pokazała 120 kg, stwierdziłem, że najwyższy czas coś ze sobą zrobić

Kiedy w kwietniu waga pokazała 120 kg, stwierdziłem, że najwyższy czas coś ze sobą zrobić. Kolejna próba napawała mnie strachem, więc uznałem, że lepiej będzie, jeżeli tym razem udam się do dietetyka. Przeszukałem Internet w poszukiwaniu właściwego specjalisty i tak trafiłem do Pani Aldony.  

czytaj więcej

Dieta odmieniła moje życie

  • 17 kg
  • Kobieta
  • 06 listopada, 2014

Poza problemem z wagą, odczuwałam również inne dolegliwości, takie jak bóle brzucha, wahania poziomu cukru we krwi. Borykałam się również z problemami hormonalnymi. Do Pani Aldony trafiłam w czerwcu. Coraz cieplejsze dni i lżejsze ubrania sprawiły, że postanowiłam odwiedzić dietetyka. Jednak to nie był jedyny powód.

Dobra dieta nie musi być pracochłonna i droga

Pani Aldona uświadomiła mi, że przyczyną złego samopoczucia może być nieprawidłowa dieta. Wykonuję pracę siedzącą, która pochłania mi większość czasu. Obawiałam się, że posiłki przygotowane przez dietetyka będą wymagały ode mnie spędzenia wielu godzin w kuchni. Na szczęście Pani Aldona pokazała mi, że dieta nie musi być skomplikowana i droga, by być skuteczną.

Moje problemy a dieta

Na pierwszej wizycie przeszłam bardzo szczegółowy wywiad żywieniowy. Powiedziałam również o moich problemach hormonalnych, które zwykle stawały się największą przeszkodą na drodze do wymarzonej sylwetki. Pani Aldona zasugerowała przeprowadzenie testu na nietolerancję. Jego wyniki były zaskakujące, bo okazało się, że nie powinnam spożywać wielu produktów. Na szczęście dostałam bardzo ciekawy jadłospis i w ogóle nie odczuwam braku tych produktów w diecie.

Pierwszy sukces

Pierwsze efekty pojawiły się już po miesiącu. Zauważyłam, że ubrania zaczynają robić się luźniejsze, a samopoczucie z każdym dniem lepsze. Moje dolegliwości trawienne ustępowały, a problemy z hormonami przestały być przeszkodą w odchudzaniu. W czasie terapii uzyskałam swój cel - zgubiłam 17 kg w niecałe cztery miesiące! Ten wynik jest nawet większy niż cel zakładany na początku diety. Jestem teraz pełna optymizmu i wiary, że mogę osiągnąć wszystko, czego zapragnę!

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Aldony Kopczyńskiej z Poradni Dobry Dieteyk w Siedlcach


Pani Dorota to zdeterminowana, ambitna i nastawiona na uzyskanie wyznaczonego celu Pacjentka. Zorganizowana i gotowa na wyzwania. Wiedziała, że aby osiągnąć cel, należy podjąć wysiłek, dlatego z przyjemnością przygotowywała posiłki. Jej pozytywnie nastwaienie, stanowczość oraz chęć walki ze swoimi słabościami spowodowały, że osiagnęła sukces. Z Panią Dorotą pracowało się wspaniale, bo oprócz tego, że jest ambitna, to jest również bardzo sympatyczną i wyrozumiałą osobą.
 

 
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe