<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" />

Dietetyk Roku 2014

W dniu 13.09.2014 na Ogólnopolskim Zjeździe Sieci Dobry Dietetyk, mgr Aldona Kopczyńska odebrała tytuł: Najlepszego Dietetyka w Polsce za rok 2014. To prestiżowe wyróżnienie o które co roku walczy ponad 100 dietetyków sieci Dobry Dietetyk jest nagrodą za doskonałe wyniki terapeutyczne, wielkie zaangażowanie zawodowe oraz ogromny wkład pracy na rzecz promocji marki Dobry Dietetyk w Polsce.

 

Pani Aldona Kopczyńska związana jest z siecią Dobry Dietetyk od ponad 3 lat. Wcześniej próbowała swoich sił prowadząc niezależny gabinet dietetyczny, jednak mimo ogromnych starań wciąż brakowało wiele do pełni sukcesu. Związanie się z najlepiej rozponawalną w branży dietetycznej marką w Polsce   stworzyło  fundament do prawdziwej realizacji marzeń zawodowych. Pani Aldona Kopczyńska perfekcyjnie wykorzystując otrzymane wsparcie, już po kilku miesiącach pracy w sieci Dobry Dietetyk zaczęła osiągać pierwsze znaczące sukcesy, a niespełna po roku dostała się do pierwszej dziesiątki najlepiej prosperujących placówek dietetycznych w Polsce. W tym roku sięgnęła po najwyższy, możliwy tytuł. 

Opinia założyciela sieci Dobry Dietetyk –  dr Dariusza Szukały

Odebrany tytuł, to bez wątpienia wyróżnienie na które Pani Aldona w pełni zasłużyła. Jej wyjątkowa postawa pełna serdeczności, chęci niesienia pomocy i bezinteresowaności, poparta szerokim przygotowaniem merytorycznym jest nie tylko wysoko ceniona przez jej pacjentów, ale także innych dietetyków sieci Dobry Dietetyk, którym często służy cenną radą i pomocą. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany, że w realizowanym przez naszą firmę projekcie mamy tak doskonałych dietetyków jak Pani Aldona. Najszczersze gratulacje! 

POKAŻ