Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przyniosła moja dieta, ustalona przez przemiłą panią dietetyk mgr Aldonę Kopczyńską. Osiągnęłam swój cel, dieta była zróżnicowana, a teraz jestem szczuplejsza o zbędne kilogramy i o niebo bardziej zadowolona ze swojego wyglądu:) Gorąco polecam!

Magdalena

Poznaj inną historię

Zmiana nawyków żywieniowych – klucz do osiągnięcia spektakularnego efektu

Na wizytę zdecydowałam się, ponieważ z otyłością borykałam się już od dłuższego czasu i oprócz tego, że nie byłam zadowolona z wyglądu, to czułam ogromną potrzebę zmiany nawyków żywieniowych. Na stałe mieszkam poza granicami Polski, ale czas urlopu staram się spędzać z Rodziną w Polsce. Z Panią Aldoną spotkałam się właśnie podczas mojego wakacyjnego pobytu w Siedlcach i uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :-)

czytaj więcej

W końcu trzeba schudnąć !!!

  • Cezary
  • 40 kg w 8 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 02 stycznia, 2017

Myśl o wizycie u dietetyka chodziła mi po głowie już od dłuższego czasu. Waga 154 kg przerażała.I kiedy tylko Pani Aldona została mi polecona, nie zawahałem się zadzwonić.

 

Pierwsza wizyta

Mile wspominam wizytę u Pani Aldony. Już na pierwszym spotkaniu dowiedziałem się co robię źle oraz jak mam zorganizować swoje żywienie, aby odchudzanie się powiodło. Po tygodniu odebrałem jadłospis i przystąpiłem do walki ze zbędnymi kilogramami.

Praca z dietą

Dieta okazała się bardzo przystępna w stosowaniu. Była dokładnie tak skomponowana jak omówiliśmy to na pierwszej wizycie. Godziny i rodzaj posiłków był odpowiednio dobrany do trybu dnia, ale przede wszystkim nie chodziłem głodny. W 8 miesięcy schudłem bez większych wyrzeczeń 40 kilogramów!. Pracuję dalej z dietą, spotykam się z Panią Aldoną na wizytach kontrolnych. Czuję się rewelacyjnie i polecam każdemu spotkania z super Panią dietetyk.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Aldony Kopczyńskiej, z poradni Dobry Dietetyk w Mińsku Mazowieckim

 

Pan Cezary to bardzo zdeterminowany i pogodny Pacjent. Regularnie przychodził na wyznaczone wizyty i stosował się do diety. Nie żył marzeniami, On je realizował. Jestem dumna z Pana Cezarego i gratuluję Mu z całego serca wytrwałości i pięknych efektów.

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe