Opinie pacjentów

Cieszę się,że trafiłam pod opiekę dietetyk pani Aldony Kopczyńskiej. Zbilansowana dieta dostosowana do stanu mojego zdrowia, pozwoliła mi bezpiecznie pozbyć się zbędnych kilogramów.Ruch i właściwa dieta uczyniła ze mnie zdrowszą osobę.Poprawa wyglądu zewnętrznego dodała mi pewności siebie.10kg mniej w ciągu 3ms.niewiele mnie kosztowało wyrzeczeń.Zawdzięczam to pani Aldonie,która umiejętnie zaplanowała moje meni.Dzięki temu doświadczeniu mogę mówić dzieciom w szkole o potrzebie zdrowego odżywiania i ruchu.Teraz jestem wiarygodna.

Agnieszka

Poznaj inną historię

Dieta odmieniła moje życie

Poza problemem z wagą, odczuwałam również inne dolegliwości, takie jak bóle brzucha, wahania poziomu cukru we krwi. Borykałam się również z problemami hormonalnymi. Do Pani Aldony trafiłam w czerwcu. Coraz cieplejsze dni i lżejsze ubrania sprawiły, że postanowiłam odwiedzić dietetyka. Jednak to nie był jedyny powód.

czytaj więcej

Warto walczyć o zdrowie i dobre samopoczucie

  • Kobieta
  • 17 lipca, 2015

Moje problemy z otyłością trwały już bardzo długo. Próbując temu zaradzić stosowałam różne diety, od tych przeczytanych w gazetach, po te znalezione w internecie i polecone od znajomych. Niestety efekt zawsze był taki sam, chudłam, a potem waga wracała. Efekt ,,JO-JO” pojawiał się zawsze. Zmęczona wszystkimi modnymi dietami postanowiłam w końcu udać się po pomoc do specjalisty.

Pierwsze spotkanie

Na pierwszej wizycie Pani Aldona zebrała dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny, a także wyjaśniła mi w jaki sposób popełniane błędy ,,odbijają” się na moim zdrowiu, a także wadze. Dowiedziałam się jak będzie wyglądać moja kuracja odchudzająca i że wcale nie muszę się głodzić. Dodatkowo ciężko było mi uwierzyć, że znajdę czas na 5 posiłków dziennie i że będę jeść więcej a schudnę??

Dieta idealna dla mnie

Wszystkie moje obawy jednak minęły po 1 miesiącu kuracji. Pani Aldona ułożyła mi dietę zgodną z moimi upodobaniami żywieniowymi, dzięki której nie byłam głodna, a także idealnie wpasowała się ona w mój plan dnia. Masa ciała spadała, a ja nie mogłam się nadziwić. Dieta przygotowana przez Panią Aldonę zasmakowała także mojemu mężowi, który zaczął razem ze mną dbać o swoje zdrowie poprzez zmniejszanie swojej masy ciała. Motywowaliśmy się wzajemnie, jeździł ze mną na wizyty kontrolne i pomagał mi w obowiązkach domowych.

Teraz czuję się cudownie

Kiedy po 2 miesiącach stosowania diety byłam już o 10 kg chudsza znajomi nie mogli się nadziwić. Ubrania były zdecydowanie za duże, co bardzo mnie cieszyło. Ostatecznie po 9-miesięcznej kuracji odchudzającej jestem lżejsza o 28,5 kg i mniejsza o kilka rozmiarów. Nie jestem w stanie uwierzyć, że poprzedni rozmiar należał do mnie. To niesamowite jak cała ta cudowna przemiana wpłynęła na moje samopoczucie. Raz, że dzięki temu, że zdrowo się odżywiam, czuje się lżej i zdrowiej, dwa, że wreszcie noszę obcisłe ubrania czując się w nich atrakcyjnie! Obecnie wchodząc do sklepu nie spoglądam już tylko na ubrania, które mi się podobają, ale przymierzam je i kupuję, a następnie w nich chodzę, ciesząc się i uśmiechając do siebie, że tak dużo osiągnęłam z pomocą Pani Aldony!!! Poradnię Dobry Dietetyk gorąco polecam wszystkim, którzy wreszcie chcą coś zmienić w swoim życiu! Warto walczyć o zdrowie i dobre samopoczucie!

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Aldony Kopczyńskiej z poradni Dobry Dietetyk w Siedlcach

Pani Anna jest osobą ambitną i zdyscyplinowaną. Zawsze przyjeżdżała na wyznaczone terminy wizyt oraz aktywnie współpracowała. Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona z miesiąca na miesiąc osiągała kolejne sukcesy. Należy pochwalić też dużą mobilizację Pani Anny i fakt, iż potrafiła sobie poradzić ze wszelkimi przeciwnościami typu brak czasu i zajmująca praca. Pani Anno za te 28,5 kg i całkowitą zmianę nawyków żywieniowych należą się Pani WIELKIE GRATULACJE !!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe