Opinie pacjentów

Ogólnie jestem zadowolony z pracy dietetyka. Chociaż są pewne obszary dla mnie nie jasne np. skąd wzięły się dane dotyczące mojego stanu. Myślę, że wywiad był za krótki aby to wszytko ustalić.

Jarosław

Poznaj inną historię

Kiedy w kwietniu waga pokazała 120 kg, stwierdziłem, że najwyższy czas coś ze sobą zrobić

Kiedy w kwietniu waga pokazała 120 kg, stwierdziłem, że najwyższy czas coś ze sobą zrobić. Kolejna próba napawała mnie strachem, więc uznałem, że lepiej będzie, jeżeli tym razem udam się do dietetyka. Przeszukałem Internet w poszukiwaniu właściwego specjalisty i tak trafiłem do Pani Aldony.  

czytaj więcej

Zmiana nawyków żywieniowych – klucz do osiągnięcia spektakularnego efektu

  • Ewelina (30 lat), Siedlce
  • 30 kg w 1 rok
  • Kobieta
  • 02 stycznia, 2017

Na wizytę zdecydowałam się, ponieważ z otyłością borykałam się już od dłuższego czasu i oprócz tego, że nie byłam zadowolona z wyglądu, to czułam ogromną potrzebę zmiany nawyków żywieniowych. Na stałe mieszkam poza granicami Polski, ale czas urlopu staram się spędzać z Rodziną w Polsce. Z Panią Aldoną spotkałam się właśnie podczas mojego wakacyjnego pobytu w Siedlcach i uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :-)

Pierwsza spotkanie z dietetykiem

Po przeprowadzeniu wywiadu żywieniowego, Pani Aldona wytłumaczyła mi, jakie błędy żywieniowe popełniam i jak one rzutują na moje problemy z otyłością. Zaznaczyła również, że choćby dieta była najlepsza, muszę jej przestrzegać i bez mojego zaanagażowania nie schudnę. Ta jedna, szczera rozmowa wystraczyła, abym pełna zapału i wiary w sukces rozpoczęła walkę ze zbędnymi kilogramami.

Czas pracy z dietą

Od tego spotkania, z moim Dietetykiem miałam kontakt jedynie wirtualny, przez facebooka. Mogłam zwrócić się z każdym problemem, prosić o poradę i zawsze otrzymałam odpowiedź. Pomimo, że nie spotykałyśmy się na wizytach kontrolnych, to nie czułam się osamotniona. Z wagi 93 kg w przeciągu pół roku schudłam do 70 kg, czyli 23 kg. Przez kolejne miesiące schudłam jeszcze 7 kg. Oprócz stosowania diety, ćwiczyłam kilka razy w tyg. Dieta była prosta, szybka w przygotowaniu, smaczna i nie chodziłam głodna. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i osiągnęłam sukces, czuję się po prostu rewelacyjnie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Aldony Kopczyńskiej z poradni Dobry Dietetyk w Siedlcach

Pani Ewelina to zdeterminowana, pełna życia i optymizmu kobieta. Wykorzystała czas tak jak należy, skorzystała ze wszystkich wskazówek, które jej udzieliłam. Nie rozczulała się nad sobą, marzenia o pięknej sylwetce urzeczywistniała każdego dnia, stosując dietę i ćwicząc. Otwarta osoba, nie wstydziła się do mnie napisać, zapytać. Postawa Pani Eweliny ogromnie mi zaimponowała, jestem z Niej bardzo dumna!.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe